pomysł na imprezę integracyjną

Pomysł na imprezę integracyjną

POMYSŁ NA IMPREZĘ INTEGRACYJNĄ

Parafrazując przysłowie „od przybytku głowa nie boli” nas głowa nie boli od pomysłów. Możemy zaproponować Państwu kilkanaście rozwiązań dopasowanych do Państwa oczekiwań, charakteru eventu, miejsca imprezy, ilości uczestników, założeń i budżetu. Po otrzymaniu briefu zaproponujemy kilka propozycji.

Kilka pomysłów na imprezę integracyjną :


Wyjazdy integracyjne

- wyjazd integracyjny pozwoli na budowanie relacji w innym, bardziej swobodnym środowisku niż biuro. Mogą to być wyjazdy integracyjne jedno lub kilkudniowe. Podczas wyjazdu firmowego można zorganizować wiele aktywności wewnątrz i na zewnątrz, imprezę taneczną, tematyczną, team building itp.

Gry terenowe

- gra terenowa to świetny sposób na integrację zespołu i rozwijanie umiejętności zespołowych. Mogą to być gry zespołowe, zabawy plenerowe, wycieczki. Uczestnicy zaopatrzeni w mapy, kompasy, wyruszają w kilku grupach do ustalonego przez organizatora celu. Po drodze będą na nich czekały niespodzianki i zadania do wykonania dzięki którym będą otrzymywać dalsze wskazówki dotyczące przebiegu gry.

Gra miejska

– połączenie flash mobów, happeningów, gier, zabaw, podchodów, nowej technologii z wykorzystaniem przestrzeni i infrastruktury miejskiej.
Jako firma z Krakowa możemy zorganizować event w postaci „Przystanek Kraków” dzięki któremu uczestnicy poznają gród Kraka od każdej strony i o każdej porze...

Imprezy tematyczne

- impreza tematyczna to doskonały sposób na integrację zespołu poprzez wspólną zabawę na określony temat. Może to być event tematyczny w stylu: Wieczór hawajski, Wieczór brazylijski, PRL party, Prohibicja, Impreza Bond, Impreza piracka, Impreza western, Kosmos party, Casyno, Moulin Rouge, Kinder party, Impreza motoryzacyjna, Wieczór Hollywood, Oskary, i wiele innych pomysłów.

Koncerty i występy artystyczne

- koncerty i występy artystyczne to doskonały sposób na integracje. Event może uświetnić artysta dopasowany do rangi i stylu imprezy. Proponujemy występy gwiazd estrady, kabaretów, stand uperów, iluzjonistów, tancerzy i wielu innych artystów.

Warsztaty integracyjne

– dla wymagających klientów mających określone oczekiwania możemy zorganizować specjalistyczne warsztaty z różnych dziedzin i specjalności. Warsztaty poprowadzą doświadczeni i znani w danej dziedzinie specjaliści. Podczas warsztatów wykorzystamy narzędzia i przedmioty niezbędne do profesjonalnego przeprowadzenia eventu.
Przykładowe warsztaty team building:


Warsztaty Fotograficzne
Warsztaty Motoryzacyjne
Warsztaty Kulinarne połączone z degustacją
Warsztaty Malarskie
Warsztaty Chemiczne
Warsztaty Taneczne
Szkoła Przetrwania
Warsztaty Kabaretowe
Warsztaty Aktorskie
Warsztaty Muzyczne
Warsztaty Beauty
Warsztaty Ekologiczne
Warsztaty Filmowe