PIKNIKI FIRMOWE, FESTYNY,
IMPREZY MASOWE

PIKNIKI FIRMOWE, FESTYNY,
IMPREZY MASOWE

dron

Organizacja imprezy masowej - zasady, zezwolenia, pomysły.

Każdego roku duże firmy oraz gminy stają przed dylematem jaką imprezę zorganizować dla swoich pracowników i mieszkańców, czym się wyróżnić i zaskoczyć zaproszonych Gości. Imprezy masowe przybierają różną formę, od tradycyjnych Dni Miast poprzez organizację eventu zawierającą elementy rywalizacji, team building integracji i dobrej zabawy. Impreza masowa to powinna być przemyślana i dostosowana zarówno dla dzieci i dorosłych. Time Events posiada duże doświadczenie w organizacji tego typu wydarzeń. Posiadamy własne zaplecze techniczne i logistyczne oraz zgrany doświadczony zespół pracowników, którzy nie boją się wyzwań i odpowiedzialności za zorganizowanie tak dużych eventów.

Od kilkunastu lat organizujemy duże wydarzenia takie jak imprezy masowe: dni miast, festyny, pikniki firmowe, koncerty. Zapewniamy kompleksową lub częściową obsługę takich wydarzeń. Każdego roku staramy się poszerzyć naszą ofertę mając na uwadze rozwój technologiczny a w szczególności bazując na motto naszej firmy "Wyróżnij się albo zgiń". Przygotować dla Państwa pomysł, który będzie nieszablonowy i niepowtarzalny. Zawsze mamy na uwadze dostosowanie się do budżetu organizatora, na podstawie którego możemy zaproponować rozwiązania mające na celu stworzenie wyjątkowego i idealnego programu. Nasza oferta obejmuje zarówno kompleksową organizację imprezy masowej jak również częściową polegającą na realizacji tylko wybranych usług i atrakcji.

Zorganizowanie imprezy masowej to czasochłonne i skomplikowane przygotowania począwszy od uzyskania stosownych zezwoleń poprzez zapewnienie logistyki, techniki scenicznej, programu artystycznego, ochrony, cateringu, atrakcji, opieki medycznej.
Time Events posiada bogate doświadczenie w tego typu realizacjach. Organizowaliśmy imprezy masowe na kilkanaście tysięcy osób. Między innymi dni miast w takich lokalizacjach jak: Pszczyna, Dobczyce, Kraków i innych.

Specjalizujemy się również w organizacjach dużych pikników pracowniczych na kilka tysięcy osób. Organizując plenerową imprezę masową należy mieć na uwadze warunki atmosferyczne w dniu planowanej imprezy. Dlatego zawsze kompleksowo realizując takie wydarzenie zapewniamy pełne zabezpieczenie pod kątem zmieniających się warunków pogodowych. Nasze zaplecze logistyczne, techniczne oraz atrakcje na imprezy posiadają stosowne atesty i są przygotowywane przez osoby z odpowiednimi uprawnieniami.

Miejsce imprezy:

Event możemy zrealizować na terenie Państwa firmy, terenie zielonym, obiektach sportowych itp.

Imprezy masowe - tematyka:

Charakter imprezy dostosujemy do Państwa oczekiwań, tematów związanych z Państwa działalnością lub tematu przewodniego wybranego przez organizatora.

Pikniki tematyczne (pikniki cyrkowe, pikniki marynarskie, pikniki sportowe obejmujące rywalizację pomiędzy pracownikami i ich rodzinami, pikniki w stylu dzikiego zachodu, pikniki motoryzacyjne, pikniki dla dzieci i wiele innych).

Jesteśmy kreatywni, elastyczni i zawsze staramy się spełnić Państwa założenia i oczekiwania związane z eventem. Naszym największym atutem jest możliwość kompleksowej organizacji wydarzenia bazując w większości na własnym zapleczu technicznym, logistycznym oraz zgranym i rozumiejącym się zespole pracowników i współpracowników.

Zabezpieczenie i zezwolenia:

Po wyborze miejsca i tematu imprezy masowej przystępujemy do uzyskania stosownych i niezbędnych zezwoleń wynikających z ustawy o organizacji imprez masowych. Zgłaszamy informację o chęci zorganizowania imprezy na policję, straż pożarną, pogotowie, sanepid. Po uzyskaniu zezwolenia przystępujemy do kolejnego etapu realizacji eventu jakim jest zapewnienie programu artystycznego oraz techniki scenicznej w postaci nagłośnienia i oświetlenia, sceny, barierek itp.

Na Państwa życzenie zapewniamy kompleksową obsługę gastronomiczną wraz z niezbędnym zapleczem (hale namiotowe, namioty, punkty gastronomiczne, ławostoły, zabezpieczenia prądowe itp.).

Program artystyczny:

Zaprosimy na Państwa event znanego artystę odpowiadającemu Państwa oczekiwaniom. Zapewnimy również inne atrakcje dla wszystkich uczestników zarówno dorosłych jak i dzieci takie jak:
Dmuchańce dla dzieci i dorosłych (zamki, tory przeszkód, byk rodeo, ścianki wspinaczkowe, zjeżdżalnie dla dzieci) oraz inne atrakcje na imprezy (piana party, bubble show, pokazy taneczne, laserowe, fire & laser show, robot led, fotobudka lustro, występy artystyczne). Możemy zaprosić na Państwa imprezę znanego artystę (piosenkarza, kabareciarza, stand-upera, zespół coverowy, iluzjonistę, tancerki). Pracowały dla nas takie gwiazdy jak: (Lady Pank, Bajm, Kasia Kowalska, Sławomir, Urszula, Krzysztof Krawczyk, Ich Troje, Kombi, Zbigniew Wodecki, Marcin Daniec, Weekend, MIG, Baciary, Mateusz Ziółko, De Mono, Hey, Małgorzata Ostrowska, Various Manx i wielu innych). Imprezę może poprowadzić znany prezenter telewizyjny, konferansjer co gwarantuje jeszcze większe zainteresowanie uczestników przybyłych na imprezę.

Dla najmłodszych uczestników pikniku przygotujemy specjalną strefę dla dzieci, w której pod opieką wyspecjalizowanych animatorek Państwa pociechy będą czuły się bezpiecznie zaangażowane w liczne atrakcje, zabawy, konkursy i niespodzianki. W strefie dla dzieci będą odbywały się również warsztaty tematyczne, oraz familijne konkurencje sportowe.
Na specjalne życzenie przeprowadzamy również profilaktyczne wykłady dotyczące bezpieczeństwa najmłodszych w ruchu drogowym, w drodze do szkoły, oraz inne tematy związane z bezpieczeństwem.
Możemy zapewnić również atrakcje w postaci wesołego miasteczka, pokazu sztucznych ogni, widowiska multimedialnego z wykorzystaniem Państwa logotypów.

Catering i zaplecze gastronomiczne:

Catering i zaplecze gastronomiczne dostosujemy do Państwa oczekiwań. Możemy zorganizować menu w postaci grilla na eventy plenerowe oraz przygotować gotowe produkty, które będziemy serwować w miejscu wydarzenia. Możemy zaserwować Państwu zarówno kuchnię polską jak również kuchnie świata dostosowaną do tematu eventu. Współpracujemy z podmiotami, które posiadają koncesje na dystrybucję alkoholu i podczas organizowanych imprez wydzielamy na terenie miejsca imprezy teren, gdzie istnieje możliwość spożywania napojów wysokoprocentowych.


Time Events zapewni Państwu również dokumentację z wydarzenia w postaci reportażu fotograficznego oraz video.

Jak Państwo zauważyli imprezy masowe wymagają przygotowania dokładnego planu, scenariusza, uzyskania wymaganych zezwoleń oraz profesjonalnego zaplecza technicznego, logistycznego i artystycznego.

Posiadamy bardzo duże doświadczenie w realizacji imprez masowych dla firm i instytucji o czym świadczą uzyskane referencje i dziesiątki zadowolonych klientów. Jeżeli chcą Państwo, żeby Wasza impreza masowa była wyjątkowa, oryginalna i perfekcyjnie zrealizowana skontaktujcie się z nami, a my z przyjemnością pomożemy Państwu stworzyć niezapomniane chwile dla organizatora i uczestników eventu. W roku 2022 zorganizowaliśmy piknik pracowniczy dla Wodociągów Miasta Krakowa, który cieszył się dużym zainteresowaniem i wzbudził uznanie naszego klienta. Piknik firmowy był zorganizowany pod hasłem "Cztery Żywioły", podczas którego odbyła się rywalizacja pomiędzy poszczególnymi działami w firmie.

Marketing i promocje:

Pomożemy Państwu również przy reklamie imprezy oraz możemy przeprowadzić promocję usług lub produktów organizatora lub sponsora wydarzenia. Nasz dział PR zaprojektuje projekty graficzne, wydrukuje oraz zajmie się kolportażem materiałów promujących imprezę. Wyprodukujemy niezbędną scenografię, spoty reklamowe, banery, stand'y, balony itp.

Korzyści z organizacji wydarzenia z Time Events: zaoszczędzenie czasu, budżetu, pełen komfort w dniu imprezy. Bierzemy na siebie pełną odpowiedzialność za przygotowanie i przebieg eventu.

Zaufajcie doświadczeniu!

IMPREZY MASOWE INNE NIŻ WSZYSTKIE.

Zapraszamy do współpracy, oraz na spotkanie do naszego biura w Krakowie lub rozmowę online.