O NAS

Time Events - organizacja imprez firmowych, integracyjnych, tematycznych, okolicznościowych, marketing.

Nasza siła to doświadczenie, pomysłowość, elastyczność i perfekcyjna realizacja.

Naszym motto jest hasło " wyróżnij się albo zgiń", które wymyślił kilkadziesiąt lat temu wybitny amerykański marketingowiec Jack Troud. Dlatego staramy się tak przygotować nasze projekty i realizacje, aby być innym a jednocześnie wyróżnić naszych klientów na tle ich konkurencji.

Wszystkie nasze działania cechuje oryginalność, kreatywność i zaangażowanie.

Jesteśmy grupą pełnych energii, doświadczonych i pomysłowych zapaleńców, dla których nie istnieje "nie da się".

Dzięki temu skutecznie działamy w bardzo szerokim zakresie, czerpiemy z tego satysfakcję i motywację do kolejnych wyzwań by spełniać oczekiwania naszych Klientów.

Naszą siłą jest doświadczenie, własna baza sprzętowa a w szczególności to że jesteśmy zespołem, zgranych i lubiących się ludzi.

Time Events tworzy grupę firm :

Time Events - Kompleksowa realizacja eventów takich jak :

Imprezy firmowe,
Imprezy integracyjne
Imprezy tematyczne
Imprezy masowe
Marketing i promocje


Centrum Usług Weselnych LOVE - kompleksowa organizacja wesel, imprez okolicznościowych, wypożyczalnia sprzętu i atrakcji.

DJ WOJTEK - profesjonalna obsługa muzyczna i konferansjerska.

Grupa Time Events świadczy usługi klasy Premium, na najwyższym poziomie artystycznym i technicznym.


Pracujemy zarówno dla firm, hoteli oraz agencji eventowych.

Oferujemy szeroki wybór motywów przewodnich, dzięki którym każda impreza będzie niepowtarzalna i zapadnie gościom w pamięci na długo.

Oferujemy również pełne wsparcie w zakresie organizacji i przygotowania imprezy, a także szeroki wybór atrakcji dodatkowych, takich jak zabawy i konkursy, pokazy, animacje czy dekoracje.

Zapraszamy do kontaktu, by omówić szczegóły i przygotować indywidualną ofertę dostosowaną do Państwa potrzeb i oczekiwań.

Organizowane przez nas imprezy dla firm zawsze są dopasowane do możliwości i potrzeb naszego Klienta.

Organizacja imprez masowych - zasady, zezwolenia, pomysły.

Od kilkunastu lat organizujemy duże wydarzenia takie jak imprezy masowe: dni miast, festyny, pikniki firmowe, koncerty. Zapewniamy kompleksową lub częściową obsługę takich wydarzeń. Każdego roku staramy się poszerzyć naszą ofertę mając na uwadze rozwój technologiczny a w szczególności bazując na motto naszej firmy "Wyróżnij się albo zgiń". Przygotować dla Państwa pomysł, który będzie nieszablonowy i niepowtarzalny. Zawsze mamy na uwadze dostosowanie się do budżetu organizatora, na podstawie którego możemy zaproponować rozwiązania mające na celu stworzenie wyjątkowego i idealnego programu. Nasza oferta obejmuje zarówno kompleksową organizację imprezy masowej jak również częściową polegającą na realizacji tylko wybranych usług i atrakcji.

Zorganizowanie imprezy masowej to czasochłonne i skomplikowane przygotowania począwszy od uzyskania stosownych zezwoleń poprzez zapewnienie logistyki, techniki scenicznej, programu artystycznego, ochrony, cateringu, atrakcji, opieki medycznej.

Time Events posiada bogate doświadczenie w tego typu realizacjach. Organizowaliśmy imprezy masowe na kilkanaście tysięcy osób. Między innymi dni miast w takich lokalizacjach jak: Pszczyna, Dobczyce, Kraków i innych.

Organizujemy imprezy okolicznościowe, dostosowane do Państwa oczekiwań. Każdy z nas przynajmniej raz w życiu staje przed dylematem jak zorganizować swoje wymarzone imprezy okolicznościowe. W obecnych czasach coraz więcej osób decyduje się na organizacje swoich imprez w sposób przemyślany, zorganizowany i mający na celu zaskoczenie swoich Gości. Czasy domówek powoli odeszły w zapomnienie.

Nasza firma specjalizuje się w kompleksowej organizacji, począwszy od zaproponowania Państwu pomysłu, miejsca, atrakcji poprzez kompleksową realizację. Nasza oferta obejmuje wesela, studniówki, sylwestry, 18-tki, urodziny, bale, spotkania klasowe, wieczory panieńskie, jubileusze, wigilie, spotkania świąteczne, animacje dla dzieci, imprezy firmowe, chrzciny, przyjęcia rodzinne i wiele innych.

Posiadamy zaplecze w postaci namiotów, ławostołów, dmuchańce dla dzieci i dorosłych (zamki, tory przeszkód, byk rodeo, ścianki wspinaczkowe, zjeżdżalnie dla dzieci) oraz inne atrakcje na imprezy (piana party, bubble show, pokazy taneczne, laserowe, pokazy sztucznych ogni, fire & laser show, robot led, fotobudka lustro, występy artystyczne). Możemy zaprosić na Państwa imprezę znanego artystę (piosenkarza, kabareciarza, stand-upera, zespół coverowy, iluzjonistę, tancerki).

Zapewniamy logistykę, catering, nagłośnienie, oświetlenie, animatorki. Technika sceniczna Time Events to profesjonalny zestaw gwarantujący najwyższą jakość. Nasza organizacja imprez jest kompleksowa.

Przykładowe pomysły na realizacje: imprezy tematyczne (impreza wenecka, moulin rogue, prohibicja, impreza kubańska, impreza w stylu James Bond, impreza fluo party, impreza PRL, impreza chińska, impreza meksykańska, bal przebierańców, impreza brazylijska, football party, Great Gatsby, impreza hawajska, wesele, pidżama party i wiele innych), pikniki w plenerze, rejs statkiem, impreza w kopalni.

Możemy zapewnić transport na i z miejsca wydarzenia, dekorację i scenografię, florystkę, oraz prezenty i upominki dla Państwa Gości.

Korzyści z organizacji wydarzenia z Time Events: zaoszczędzenie czasu, budżetu, pełen komfort w dniu uroczystości. Zaufajcie doświadczeniu!

IMPREZY OKOLICZNOŚCIOWE INNE NIŻ WSZYSTKIE.

Zapewniamy pełną obsługę techniczną i realizacyjną na małych i dużych eventach. Realizujemy koncerty, konferencje, bankiety, szkolenia, targi, jubileusze, imprezy sportowe, gale, promocje, imprezy firmowe, imprezy okolicznościowe, imprezy masowe. Możemy zapewnić najwyższej jakości nagłośnienie i oświetlenie spełniające wymogi i ridery największych gwiazd. Nasze realizacje mogą obejmować zorganizowanie imprez nawet na kilka tysięcy osób. Kompleksowo realizujemy : scena i zadaszenie, dźwięk, światło.

Nasza technika sceniczna jest nowoczesna, kompatybilna i modułowa. Spełnia wymogi bezpieczeństwa. Dodatkowo dysponujemy różnymi wymiarami scen z zadaszeniem, barierkami ochronnymi, agregatami prądotwórczymi oraz całym zapleczem logistycznym.

Pracujemy na najwyższej jakości sprzęcie takich marek jak: Electro Voice, EAW, L-Acoustics Robe, Martin, Shure, Alustage. Podczas realizacji pracują dla nas wyspecjalizowani i doświadczeni realizatorzy oraz technicy. Dysponujemy również własnym transportem.

Powierzając nam realizację techniczną zapewnimy najwyższą jakość, perfekcyjną realizację, oraz komfort dla organizatora.

Organizacja eventów od A do Z z TIME EVENTS ORGANIZACJA IMPREZ