imprezy

Imprezy Tematyczne - kompleksowa organizacja i pomysły

Imprezy Tematyczne - kompleksowa organizacja i pomysły

Imprezy tematyczne to jedna z naszych podstawowych usług.
Przygotujemy dla Państwa ofertę dotyczącą imprez tematycznych.

Oferujemy szeroki wybór motywów przewodnich, dzięki którym każda impreza będzie niepowtarzalna i zapadnie gościom w pamięci na długo.

Nasze propozycje to m.in.:

Kostiumowa impreza karnawałowa lub bal maskowy - doskonała okazja do zabawy w kostiumach i charakteryzacji, a także do zaprezentowania swojej kreatywności.

Impreza w stylu Hollywood - daj się ponieść magii kina i baw się jak gwiazdy filmowe.

Impreza w stylu lat 20. - przenieś się w czasie i poczuj klimat dwudziestolecia międzywojennego z charakterystycznymi kostiumami, jazzem i modnymi drinkami.

Impreza plażowa lub tropikalna - zabawa w stylu rajskiej wyspy, z koktajlami i przepysznym jedzeniem oraz relaksującą muzyką.

Impreza - motyw piracki - poczuj się jak prawdziwy pirat lub piratka i zabaw się w stylu swojego ulubionego filmu czy książki.

Oczywiście to tylko kilka przykładów, a my jesteśmy otwarci na nowe pomysły i propozycje motywów przewodnich.

Oferujemy również pełne wsparcie w zakresie organizacji i przygotowania imprezy, a także szeroki wybór atrakcji dodatkowych, takich jak zabawy i konkursy, pokazy, animacje czy dekoracje.

Zapraszamy do kontaktu, by omówić szczegóły i przygotować indywidualną ofertę dostosowaną do Państwa potrzeb i oczekiwań.
Imprezy tematyczne Time Events to zawsze doskonała zabawa!

impreza w stylu japonskim

Impreza w stylu japońskim

Banzai!!! Tym japońskim pozdrowieniem przywitamy uczestników imprezy integracyjnej w stylu japońskim. Zawody sumo, warsztaty i konkurs na najbardziej kreatywne sushi, konkursy kamikadze, japońska muzyka,  scenografia z kraju kwitnącej wiśni
Druga Japonia na waszej imprezie firmowej? Z nami nie ma rzeczy niemożliwych...

Galeria zdjęć
impreza wenecka

IMPREZA WENECKA

Impreza zabierająca Państwa do słonecznej Italii a szczególności do magicznej Wenecji. Goście wchodzą na bal przez najbardziej znany wenecki most Rialto witani przez gondolierów i urocze wenecjanki. Zaprosimy na przejażdżkę gondolą, wyłonimy z pośród Gości najlepszego „pizzera”, kreatora mody, oraz „piłkarza sezonu”. Nie zabraknie największych włoskich niezapomnianych przebojów takich jak „Felicita”, czy „Acapulco” w wykonaniu zespołu na żywo.

Galeria zdjęć
moulin rogue

MOULIN ROGUE

Goście na salę główną przechodzą przez specjalnie na ta okazję zbudowany „Łuk Triumfalny”. Imprezę prowadzi Napoleon w którego wciela się prowadzący. Każda osoba wchodząca na event otrzymuje drobny upominek w panie szal boa, panowie stylowy kapelusz. Na imprezie nie zabraknie tancerek z programem najbardziej znanych francuskich musicali, casyna. Specjalna atrakcją będzie możliwość zrobienia sobie polaroidem zdjęcia pod Wieżą Eiffla. Przeprowadzimy liczne konkursy i zabawy nawiązujące do francuskiej kultury i historii.

Galeria zdjęć
al capone

AL CAPONE DAWNO TEMU W AMERYCE

Przenosimy się czasie do Ameryki lat 20-30 tych. Na Gości czeka wiele atrakcji takich jak więzienie stanowe, policjanci badający ich alkomatem, czyścibut, prawdziwe casyno. Dzielimy Gości na grupy i wręczamy każdej z nich po 1000 $. Zadaniem każdego zespołu będzie uzbierać na koniec jak największą ilość gotówki a że będą na nie czekać liczne pokusy nie będzie to takie łatwe…

Galeria zdjęć
impreza kubanska

IMPREZA KUBAŃSKA

Skręcanie cygar na udzie przez przepiękną Kubankę, pokaz i nauka tańca gdzie królować będzie salsa i rytmiczne rytmy Latino prezentowane przez Dj-a lub zespół grający na żywo.
Zdjęcia z Fidelem Castro, nauka gry na bongosach, tematyczne konkursy i zabawy sprawią, że ten wieczór na długo zostanie w pamięci uczestników.

Galeria zdjęć
impreza james bond

IMPREZA JAMES BOND

Przepiękne kobiety, luksusowe samochody, kasyno i Martini… i tego na naszych imprezach nie zabraknie na pewno. Imprezę uświetni występ zaproszonego artysty, niepowtarzalna dekoracja światłem i dźwiękiem z elementami specjalnymi. Przy wejściu Goście otrzymują kopertę wraz z określoną ilością gotówki, hasłami i kodami. Zadaniem uczestników będzie na koniec imprezy rozwiązać indywidualnie lub zespołowo wszystkie zadania, zebrać największa ilość gotówki i zostać BONDEM wieczoru

Galeria zdjęć
fluo party

FLUO PARTY UV

Impreza z typu kolorowy zawrót głowy... Przepiękne oświetlenie, bogata kolorowa scenografia, światła UV dzięki którym będą pokazywać się specjalnie przygotowane grafiki i tatuaże UV. Cała impreza jest tak zaprojektowana żeby była widowiskiem, które na długo pozostanie w pamięci Gości. Liczne atrakcje jak studio bezpiecznych fluo tatuaży, bar molekularny, występy tancerzy ze specjalnym programem fluo, UV, laser show. Podczas fluo party będzie można zatańczyć z robotem Led, zaopatrzonym w wyrzutnie CO 2. Goście będą mogli zagrać w gigantycznego chińczyka w którym zostaną żywymi pionkami, oraz zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie dzięki specjalnie przygotowanej fluo fotobudce z bardzo kolorowymi i świecącymi gadżetami.

Galeria zdjęć
impreza prl

IMPREZA PRL

Towarzysze i Towarzyszki zapraszamy Was do czasów w których wszystko było na kartki, a na sklepowych półkach był tylko ocet.
Gości wchodzących na imprezę wita kapitan MO w towarzystwie uroczych działeczek ZSMP które sprawdzają czy każdy ma wezwanie na komisariat.
Po obowiązkowej „secie”, otrzymaniu kartek na „żywność”, beretki z antenką i szarego fartucha, można już poczuć się jak prawdziwy obywatel PRL…
Konferansjer wcielający się w rolę „kaowca” zaprosi do konkursów i zabaw z wykorzystaniem pralki „Frani”, tarki do prania, szarego mydła, papieru toaletowego, małego fiata, przeprowadzi lekcje PO. Szef kuchni zaprosi na schabowego z kapustą, a wódeczki będzie się można napić tylko z zakąską…
DJ zaprezentuje największe przeboje z lat 80-tych a zabawa potrwa do białego rana.

Galeria zdjęć
impreza chinska

IMPREZA CHIŃSKA

Chiński lew, bębniarze będą towarzyszyć Gościom od samego początku imprezy. Panowie otrzymają chińskie kapelusze a Panie piękne kolorowe wachlarze. Po „przeskoczeniu” chińskiego muru zaprosimy na pokazy chińskich sztuk walki, oraz do zagrania w prawdziwego „chińczyka” gdzie pionkami będą sami uczestnicy…

Galeria zdjęć
impreza meksykanska

IMPREZA MEKSYKAŃSKA

Buenos Dias” tym meksykańskim pozdrowieniem witają wszystkich Gringo nasze urocze hostessy w towarzystwie ich Macho.
Po obowiązkowym łyku tequili, otrzymaniu sombrero Goście udają się na meksykańską ucztę.Podczas imprezy towarzyszy im meksykański zespół gitarowy wykonywujący największe meksykańskie i latynowskie przeboje.
Gospodarzem imprezy będzie legendarny ZORRO, który w trakcie imprezy będzie szukał dla siebie swojej seniority.

Galeria zdjęć
bal przebierancow

BAL PRZEBIERAŃCÓW

Można powiedzieć, że nie ma prostszego pomysłu na dobra imprezę i my się z tym zgadzamy w stu procentach. Tutaj liczy się pomysł, fantazja i chęć do dobrej zabawy. Proponujemy żeby jeszcze przed imprezą poinformować uczestników, że to nie tylko bal ale i rywalizacja zespołowa np. w zespołach czy oddziałach firmy. Wtedy można liczyć na fantastyczne kreacje i super zabawę. Przeprowadzimy wybory miss i mistera balu, oraz wybierzmy zespół, którego uczestnicy włożyli najwięcej pracy w przygotowanie strojów.

Galeria zdjęć
impreza brazylijska

IMPREZA BRAZYLIJSKA

Samba, samba Rio de Janeiro !
Jak na karnawał przystało musi być pięknie, głośno i kolorowo.
Pokazy i nauka tańca, pokaz wyjątkowo widowiskowej brazylijskiej techniki walki jaką jest capoeira, oraz muzyka której tego wieczoru nic nie zagłuszy prezentowana przez zawodowego Dj-a. Już wchodzących do lokalu witają bębniarze, oraz hostessy w strojach latino i pióropuszach.
Zorganizujemy Państwu pokaz barmański połączony z degustacją kolorowych, wysmakowanych drinków. Na tej imprezie nie może zabraknąć piłki nożnej dlatego przeprowadzimy konkurs strzelania rzutów karnych dla Pań i Panów.
Ta impreza nigdy się nie kończy…

Galeria zdjęć
football party

FOOTBALL PARTY

Salę bankietową zamieniamy na piłkarskie boisko z zieloną murawą włącznie ! Przeprowadzimy konkurs rzutów karnych, mecz panowie-panie, zagramy w „zośkę”. Imprezę uświetni występ mistrza świata w trikach piłkarskich, a imprezę może poprowadzić sam Dariusz Szpakowski.
Podczas imprezy uczestnicy zabawy podzieleni na zespoły będą musieli wziąć udział konkursie na najlepszą przyśpiewkę stadionową związaną z Państwa firmą.

Galeria zdjęć
karaoke z gwiazda

KARAOKE Z GWIAZDĄ

Dzięki naszym doskonałym prywatnym kontaktom z artystami proponujemy wyjątkowe karaoke i zabawę taneczną ze znanym artystą.
Na specjalnie zbudowanej scenie z profesjonalnym nagłośnieniem i oświetleniem scenicznym instalujemy ekrany, na których wyświetlamy teksty prezentowanych piosenek. Zaproszona gwiazda, wraz z przedstawicielem firmy zasiada w jury i ocenia popisy wykonawców. Po skończonej prezentacji przystępujemy do finału, w którym gwiazda zaprezentuje się z finalistą.

Galeria zdjęć
great gatsby

GREAT GATSBY

Wielki bogacz zaprosi Was na imprezę pełną przepychu, elegancji, wystawnych dań, ubiorów, świetnej muzyki, tańca i bogatej scenografii. Przeniesiecie się w czasie lata 20 te. Poznacie panujące w tamtym czasie obyczaje, mode i style.
Dla każdego Gościa będą czekały niespodzianki, liczne konkursy, zabawy i pokazy artystyczne. Szampan będzie się lał strumieniami, złoty kolor zdominuje wystruj. Nic tylko się bawić...

Galeria zdjęć
impreza hawajska

IMPREZA HAWAJSKA

Aloha! Zabierzemy Was wprost na wycieczkę na gorące Hawaje.
Piasek, palmy, ocean, kolorowe, zmysłowe drinki, tańce i klimatyczną muzyke. Nic tylko jechać, rozmarzyć się i nie wracać...
Zapewnimy bogatą scenografię, barmana, DJ-a, oprawę oświetleniową, tańce hula i niezapomnianą zabawę.
Lokal w którym odbywa się impreza zmieniamy nie do poznania a na wchodzących na salę Gości czeka efekt wow.

Galeria zdjęć