ATRAKCJE NA IMPREZY

PIANA PARTY, BUBBLE SHOW

Profesjonalna, duża i wydajna wytwornica piany. Doskonale spisuje się na imprezach plenerowych, zarówno dla dzieci jak i dorosłych. Dzięki urzadzeniu można zorganizować Piana Party Show, z nagłośnieniem i kolorowym oświetleniem.

GALERIA

POKAZY TANECZNE

Oferujemy rożne formy pokazów tanecznych takich jak taniec brzucha, samba, paso doble, cha-cha, jive i wiele innych. Pokazy połączone z integracją i nauką tańca dla uczestników imprezy. Wszystkie pokazy wykonywane są w pięknych stylowych strojach.

GALERIA

ROBOT LED

Atrakcja na każdą imprezę. Doskonała niespodzianka w postaci dużego, świecącego, tańczącego robota wyposażonego w wytwornice CO2, która dodaje uroku i napięcia podczas występu.

GALERIA

FIRE , LED & LASER SHOW

Kilkunastominutowe show z wykorzystaniem elementów ognia, świateł led i laserów.
Przepiękne widowisko, zapierające dech w piersi w piersiach, doskonała atrakcja na, każde wydarzenie. 

GALERIA
Foto budka

FOTOBUDKA

Posiadamy kilka urządzeń fotobudke lustro, które różnią się od tych tradycyjnych. Są większe, bardziej eleganckie i zdecydowanie różnią się wyglądem. Możemy zrobić zestaw na różne imprezy w różnych stylach ( glamoure, rustykalne czy fluo). Te urządzenia posiadają wgrane rożne animacje dostosowane do rangi imprezy w tym dla dzieci. Do zestawu wchodzi również tło, których mamy kilka do wyboru.

GALERIA

WYSTĘPY ARTYSTYCZNE

Państwa event może uświetnić artysta dopasowany do rangi i stylu imprezy.
Możemy zaproponować:
zespoły muzyczne, dj -ów, kabarety, iluzjonistów, wróżki i innych artystów.

GALERIA
Dmuchawce

DMUCHAŃCE

Dmuchane atrakcje dla dorosłych i dla dzieci. Idealne rozwiązanie na plenerową imprezę firmową, pikniki czy imprezę dla najmłodszych. 
Oferujemy: Gigantyczne piłkarzyki,Byka rodeo,Tory przeszkód, Zamki dmuchane,Boxera,Darta, Wate cukrową, Popcorn I wiele innych 

GALERIA