IMPREZY INTEGRACYJNE,

TEAM BUILDING,

integracja zespołu

Imprezy integracyjne

IMPREZY INTEGRACYJNE TEAM BUILDING

Organizowane przez nas imprezy dla firm zawsze są dopasowane do możliwości i potrzeb naszego Klienta. Po otrzymaniu od Państwa zapytania wraz z brief-em przygotujemy program imprezy, atrakcji i propozycje miejsca. Nasze pomysły są nietypowe, nieszablonowe i innowacyjne. Organizujemy zarówno gry i zabawy sportowe jak również fabularne gdzie specjalnie dla klienta piszemy scenariusz. Organizujemy zajęcia typu outdoor jak i wewnętrzne na terenie miejsca imprezy. Gwarantujemy bezpieczeństwo, komfort, „zero nudy” i niezapomnianą zabawę dla każdego z uczestników. Imprezy integracyjne często są połączone z profesjonalnym szkoleniem z zakresu budowania relacji, motywacji, integracji w zespole. Przeprowadzamy zintegrowane szkolenia połączone z warsztatami, zabawami integracyjnymi. Każda realizacja wymaga indywidualnego scharakteryzowania potrzeb i celów i na tej podstawie stworzenia odpowiedniej, spełniającej oczekiwania klienta oferty. Szkolenia i integracje jesteśmy w stanie przeprowadzić zarówno w siedzibie i na terenie firmy, jak również zorganizować niepowtarzalny wyjazd integracyjny. Imprezy integracyjne organizowane przez grupę Time Events wyróżnia doskonała organizacja, ciekawa realizacja, dbałość o szczegóły. Wszystkim uczestnikom naszych zabaw integracyjnych zawsze towarzyszą pozytywne emocje, niezapomniane wrażenia, wyzwalamy wśród uczestników pozytywną adrenalinę. W celu zachowania wspomnień możemy udokumentować przebieg integracji reportażem fotograficznym oraz nagraniem video.

TIME EVENTS - IMPREZY INTEGRACYJNE INNE NIŻ WSZYSTKIE

PRZYKŁADOWE ZABAWY I ATRAKCJE NA IMPREZY INTEGRACYJNE
Ścianki wspinaczkowe: Dysponujemy różnymi rodzajami ścianek wspinaczkowych o różnych gabarytach. Zapewniamy profesjonalną obsługę, bezpieczeństwo uczestników. Organizujemy różne pomysły na zabawy związane ze wspinaczką.

Stanowiska łucznicze: Konkurencja polegająca na strzelaniu z łuku do tarczy. Wygrywa drużyna która w sumie zdobędzie najwięcej punktów.

Stanowiska strzeleckie: Konkurencja polegająca na strzelaniu z profesjonalnych wiatrówek do celu.

Off-road: Organizujemy wyjazdy samochodami terenowymi z napędem 4x4.

Paintball: Konkurencja polegająca na podziale grupy na dwie drużyny. Wygrywa drużyna, która przetrwa.

Wyścigi na gokartach: Dzielimy grupę na drużyny. Wygrywa drużyna z sumą najlepszych czasów.

Narty integracyjne: W tej zabawie wybieramy drużyny 4-osobowe na których czele stoją kapitanowie. Drużyny wymyślają sobie nazwy, konferansjer tłumaczy zasady ( wygrywa drużyna która pierwsza przekroczy tyłem nart linię mety, za dotknięcie stopą podłoża będą doliczane karne sekundy). Najpierw prowadzimy wyścig próbny aby zapoznać się z obsługiwanym sprzętem, kapitanowie nawigują swoje drużyny/ dopingują/ motywują, a następnie robimy zawody.

Bulle: Gra zespołowa polegająca na rzucaniu kulami żeby umieścić swoją Bulle jak najbliżej "kuli świnki". Zespoły mogą wybijać kule przeciwników.

Cztery żywioły: Grupę dzielimy na 4 zespoły: woda, ogień, ziemia, powietrze. Po każdej konkurencji będą liczone punkty które zostaną przyznane za ukończenie zadania w najlepszym czasie i z największą ilością punktów. Zwycięży zespół z największą ilością punktów we wszystkich konkurencjach.

Skrzynki wspinaczkowe: Ustawianie wieży ze skrzynek po napojach. Konkurencja, w której liczy się precyzja, zachowanie równowagi.

Gigantyczne piłkarzyki: Pneumatyczne boisko do piłki nożnej. Gra zespołowa.

Tyrolka: Zabawa polegająca na pokonaniu pewnego odcinka terenu za pomocą podpięcia wspinacza w uprzęży do liny nośnej rozpiętej pomiędzy dwoma stanowiskami.

Gigantyczny chińczyk : Każdy zespół wyznacza 4 osoby, które będą poruszać się po planszy o wielkości 5mx5m zamiast pionków. Drużyna która pierwsza dotrze do mety wygrywa. Na planszy będą zaznaczone "x-em" miejsca na których będą czekać na uczestników utrudnienia lub ułatwienia które przygotuje konferansjer.

Koło Fortuny: Konkurencja w formie zabawy, która może odmienić losy rywalizujących drużyn! Każda drużyna będzie miała szansę zakręcić kilka razy kołem fortuny i wygrać dodatkowe punkty lub też będzie szansa stracić trochę punktów.

Gry scenariuszowe: Impreza integracyjna, dzięki której zaprosimy uczestników zabawy do niecodziennej historii. Zawodnicy mogą zostać bohaterami wielu niespotykanych zdarzeń. Zaopatrzeni w mapy, kompasy, gps, notatki, podpowiedzi wyruszą w nieznany im wcześniej świat. Gry scenariuszowe realizujemy zarówno na terenie miast jak również na terenach zielonych.

Sieć pająka: Zadaniem zespołów będzie przejście przez zawieszoną sieć z lin jak największej ilości osób nie dotykając "sieci". Konkurencja integracyjna polegająca na nalaniu wody do specjalnej rury w której będą wywiercone dziury. Należy ją tak zabezpieczyć palcami zawodników, żeby dolać wody wiadrami od góry tyle żeby się przelała. Wygrywa zespół który zrobi to w najszybszym czasie.

Sztafeta z workami piasku: worek z piaskiem należy przenieść z miejsca startu do punktu w którym będą przygotowane taczki. Po załadowaniu taczek, jedna osoba musi na nich usiąść i ubrać kask. Wykonujemy slalom. Po wykonaniu slalomu taczki z kaskiem wracają na linie startu, i siada kolejna osoba. Wykonujemy trasę po slalomie do zawiezienia na linię mety wszystkich uczestników.

Desko Rolka: zabawa sprawnościowa. Część zespołu podkłada „rolki” z belek a koledzy z zespołu muszą tak sterować deską żeby pokonać wyznaczony odcinek w jak najszybszym czasie.

Plecki: zabawa polega na wzajemnym przeniesieniu się uczestników z punktu do punktu. Jedna osoba kładzie się plecami na plecach drugiej osoby i w ten sposób muszą przejść wyznaczony odcinek. W drugą stronę następuje zmiana osoby która niesie na plecach partnera.

Wieża: gra zespołowa polegająca na ułożeniu w jak na szybszym czasie wieży ze specjalnych klocków. W tej konkurencji dużo zależy od menadżera, którego zadaniem jest kierowanie zespołem tak, żeby ich czynności były ze sobą zintegrowane.

Wyścigi żółwi: gra zespołowa polegająca na pokonaniu wyznaczonego odcinka trasy w taśmie integracyjnej.

Na specjalne życzenie klienta na imprezy integracyjne przygotujemy pomysły i atrakcje nawiązujące do tematyki firmy.

piknikpiknikpiknikpiknikpiknikpiknikpiknikpiknikpiknikpiknikpiknikpiknikpiknikpiknikpiknik