IMPREZY OKOLICZNOŚCIOWE

Organizujemy imprezy okolicznościowe, dostosowane do Państwa oczekiwań. Każdy z nas przynajmniej raz w życiu staje przed dylematem jak zorganizować swoje wymarzone imprezy okolicznościowe. W obecnych czasach coraz więcej osób decyduje się na organizacje swoich imprez w sposób przemyślany, zorganizowany i mający na celu zaskoczenie swoich Gości. Czasy domówek powoli odeszły w zapomnienie.

Nasza firma specjalizuje się w kompleksowej organizacji, począwszy od zaproponowania Państwu pomysłu, miejsca, atrakcji poprzez kompleksową realizację. Nasza oferta obejmuje wesela, studniówki, sylwestry, 18-tki, urodziny, bale, spotkania klasowe, wieczory panieńskie, jubileusze, wigilie, spotkania świąteczne, animacje dla dzieci, imprezy firmowe, chrzciny, przyjęcia rodzinne i wiele innych.

Jeżeli szukacie odpowiedniego miejsca na Waszą imprezę, znajdziemy dla was odpowiednią restaurację, salę lub zorganizujemy imprezy okolicznościowe w plenerze. Impreza w plenerze to ostatnio bardzo popularne i modne rozwiązanie. Możemy ją zorganizować zarówno u Państwa w ogrodzie jak również w dowolnym miejscu. Współpracujemy z restauracjami i hotelami na terenie całej Polski.

Posiadamy zaplecze w postaci namiotów, ławostołów, dmuchańce dla dzieci i dorosłych (zamki, tory przeszkód, byk rodeo, ścianki wspinaczkowe, zjeżdżalnie dla dzieci) oraz inne atrakcje na imprezy (piana party, bubble show, pokazy taneczne, laserowe, pokazy sztucznych ogni, fire & laser show, robot led, fotobudka lustro, występy artystyczne). Możemy zaprosić na Państwa imprezę znanego artystę (piosenkarza, kabareciarza, stand-upera, zespół coverowy, iluzjonistę, tancerki).
Zapewniamy logistykę, catering, nagłośnienie, oświetlenie, animatorki. Technika sceniczna Time Events to profesjonalny zestaw gwarantujący najwyższą jakość.
Przykładowe pomysły na realizacje: imprezy tematyczne (impreza wenecka, moulin rogue, prohibicja, impreza kubańska, impreza w stylu James Bond, impreza fluo party, impreza PRL, impreza chińska, impreza meksykańska, bal przebierańców, impreza brazylijska, football party, Great Gatsby, impreza hawajska, wesele, pidżama party i wiele innych), pikniki w plenerze, rejs statkiem, impreza w kopalni. Jak widać imprezy okolicznościowe mają duży potencjał organizacyjny i przed podjęciem decyzji o ich organizacji należy się dobrze zastanowić w jakim stylu chcieliby Państwo zorganizować swój wymarzony event.
Catering i zaplecze gastronomiczne dostosujemy do Państwa oczekiwań. Możemy zorganizować menu w postaci grilla na eventy plenerowe oraz przygotować gotowe produkty, które będziemy serwować w miejscu wydarzenia. Możemy zaserwować Państwu zarówno kuchnię polską jak również kuchnie świata dostosowaną do tematu eventu.

Posiadamy bardzo duże doświadczenie w realizacji eventów okolicznościowych zarówno dla osób fizycznych jak i dla firm i instytucji o czym świadczą uzyskane referencje i setki zadowolonych klientów. Jeżeli chcą Państwo, żeby Wasza impreza była wyjątkowa, oryginalna i perfekcyjnie zrealizowana skontaktujcie się z nami, a my z przyjemnością pomożemy Państwu stworzyć niezapomniane chwile dla organizatora i Gości.

Możemy zapewnić transport na i z miejsca wydarzenia, dekorację i scenografię, florystkę, oraz prezenty i upominki dla Państwa Gości.
Korzyści z organizacji wydarzenia z Time Events: zaoszczędzenie czasu, budżetu, pełen komfort w dniu uroczystości. Zaufajcie doświadczeniu!

IMPREZY OKOLICZNOŚCIOWE INNE NIŻ WSZYSTKIE.

Zapraszamy do współpracy, oraz na spotkanie do naszego biura w Krakowie lub rozmowę online.

imprezy okolicznoscioweimprezy okolicznoscioweimprezy okolicznoscioweimprezy okolicznoscioweimprezy okolicznoscioweimprezy okolicznoscioweimprezy okolicznoscioweimprezy okolicznosciowe